Zapytaj o inwestycję

Do Wilgi

Do Wilgi logo
Nowa Inwestycja Matexi w Krakowie zostanie zlokalizowana przy ul. Do Wilgi w sąsiedztwie ul. Zakopiańskiej. Jest to projekt przygotowany z myślą o osobach poszukujących swojego pierwszego mieszkania jak i tych, którzy potrzebują większej przestrzeni i pragną zamienić obecne mieszkanie na większe.

Ze względu na doskonałą lokalizację, świetną komunikację oraz niewielkie metraże będzie to również idealny wybór dla osób poszukujących mieszkania jako inwestycji i lokaty kapitału.

W ofercie znajdzie się 100 mieszkań o zróżnicowanych metrażach oraz rozkładach pomieszczeń. Od 1-pokojowych mieszkań o powierzchni ok. 32m2 do mieszkań 4-pokojowych o powierzchni ok. 79m2.

Do dyspozycji mieszkańców oddany zostanie również 2-poziomy garaż podziemny z miejscami postojowymi zaprojektowanymi do każdego mieszkania.

Inwestycja położona jest w pobliżu terenów zielonych, w najbliższym sąsiedztwie trasy spacerowe, Park Rzeczny Wilga, smoczy skwer oraz pełna infrastruktura osiedlowa (szkoły, przedszkola, sklepy).

Zapytaj o inwestycję

Lokalizacja

Jesteś zainteresowany tą inwestycją?
Skontaktuj się z nami