Zapytaj o inwestycję

Inwestycja na Okęciu

Inwestycja na Okęciu logo
Matexi Polska debiutuje w dzielnicy Włochy w Warszawie.

Wznoszony nie opodal lotniska, na rogu ulic Komitetu Obrony Robotników i Żwirki i Wigury, projekt stanie się cennym dodatkiem do tej okolicy, wprowadzając aspekt mieszkalny i usługowy oraz kształtując lokalne centrum dzielnicy.

Pierwszy etap inwestycji zakłada budowę wielorodzinnego budynku mieszkalnego, różniącego się liczbą pięter (8 i 11), oferującego łącznie 144 mieszkania o różnej powierzchni użytkowej. Dodatkowo, obiekt będzie wyposażony w dwupoziomowy parking podziemny oraz 7 lokali usługowych na parterze budynku. Budynek, skierowany jest frontową elewacją w kierunku ulicy Komitetu Obrony Robotników przez co wpisze się harmonijnie w miejski krajobraz.

Projekt przygotowany przez biuro architektoniczne Kuryłowicz & Associates czerpie inspirację z charakteru zabudowy pobliskich spółdzielni mieszkaniowych. Podział budynku na sekcje, zróżnicowana liczba kondygnacji oraz odmienny charakter najwyższych pięter w postaci lekkich nadbudówek nadają inwestycji elegancki wygląd.

Rozpoczęcie budowy oraz sprzedaż mieszkań i lokali usługowych pierwszego etapu zaplanowano na pierwszą połowę 2024 roku.

Zapytaj o inwestycję

Lokalizacja

Jesteś zainteresowany tą inwestycją?
Skontaktuj się z nami