Zapytaj o inwestycję

Kameralny Prokocim 2

Kameralny Prokocim 2 logo
Projekt „Kameralny Prokocim 2” przygotowany został z myślą̨ o osobach szukających swojego pierwszego „M”, z doskonałą komunikacją, dostępem do terenów zielonych, w nowoczesnej zabudowie.

Kameralny Prokocim 2 jest drugim realizowanym przez Matexi projektem w tym rejonie. To 10-piętrowy budynek zlokalizowany na działce położonej u zbiegu ulic Facimiech i Polonijne w sąsiedztwie istniejącej zabudowy jedno- i wielo-rodzinnej.

W ramach projektu przygotowanych zostanie 49 mieszkań́ jedno-, dwu-, trzy- oraz czteropokojowych o powierzchniach użytkowych od 37 m2 do 91 m2.Do dyspozycji mieszkańców oddany zostanie dwukondygnacyjny parking podziemny z miejscami postojowymi przewidzianymi dla każdego mieszkania.

Na terenie inwestycji zaplanowane zostały dwa stanowiska do ładowania samochodów elektrycznych oraz stanowiska do parkowania rowerów a także zielony skwer rekreacyjny dla mieszkańców inwestycji. Wszystkie mieszkania posiadać będą balkony, loggie lub własne ogródki. W budynku zainstalowana będzie cichobieżna winda przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zapytaj o inwestycję

Lokalizacja

Jesteś zainteresowany tą inwestycją?
Skontaktuj się z nami