Zapytaj o inwestycję

Apartamenty
z historyczną duszą

O inwestycji

Limanowskiego logo
Mury kamienicy "Pod kotwicą", bo tak historycznie nazywa się budynek przy ul. Limanowskiego 5 pamiętają schyłek wieku XVIII, kiedy to w ramach traktu cesarskiego wytaczanego w latach 1779 - 1786 powstawała tu pierwsza zabudowa.

Dom przy Limanowskiego 5 był jednym ze 108. domów, znajdujących się w Podgórzu w roku 1787.

Dzisiaj Dom Pod Kotwicą odzyskuje swoją świetność i zyskuje nową, mieszkalną funkcję.

Dzięki wysiłkom architektów, współpracy z konserwatorem zabytków oraz doświadczonemu wykonawcy oddajemy przyszłym mieszkańcom nowoczesne miejsce do mieszkania z historyczną duszą

Podgórze

Podgórze - dzielnica przeżywająca swój renesans

Po wielu latach, Podgórze - tak bardzo doświadczone historią II wojny Światowej - odżywa.

Połączone kilka lat temu kładką Bernatką staje się odradzającą częścią miasta, któremu wpompowano nowe siły witalne z lewego brzegu Wisły.

Restaurują się kamienice. Potok turystów spowodował wysyp knajpek, restauracji, instytucji kultury. Rozkwitają parki, skwery, a nabrzeże Wisły nabrało nowego kolorytu. Przy tym wszystkim Podgórze nadal jest kameralne, zielone, przepełnione aurą małego miasta i tajemniczości.

Podgórska i Limanowskiego stały się na nowo handlowymi ulicami, na których znajdziemy wszystko, co do codziennego życia potrzebne. Rozległy Rynek Podgórski z górującą nad nim neogotycka perłą - kościołem Św. Józefa - daje oddech i poczucie przestrzeni.

Lokalizacja

Znajdź swoje mieszkanie

Piętro:

Wybierz...

    Liczba pokoi:

    Metraż:

    Zapytaj o mieszkania

    Jesteś zainteresowany mieszkaniem w tej inwestycji?